Turniej piłki siatkowej Plażowej

W dniu 23 września 2009 r., odbył się turniej finałowy w ramach "V Grand Prix Kujawsko-Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Plażowej Piłce SIatkowej Strażaków". Turniej został rozegrany w Komendzie MIejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu.

Zwycięzcami tegorocznych zmagań została para Pior Tkaczyński i Dariusz Sadowczyk, obydwaj pełniący służbę w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu. Natomiast najwaleczniejszym zawodnikiem i zwycięzcą w kategorii "Inter Makowiec" tegorocznego cyklu "Grand Prix", został Tomasz Jeliński - pełniący służbę w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Grudziądzu.

Klasyfikacja końcowa "V Grand Prix"

Miejsce Drużyna \ Kolejne Turnieje Świecie Toruń Radziejów Toruń "Masters" Razem "Grand Prix"

Ranking indywidualny:

Miejsce Imię, nazwisko\ Kolejne Turnieje Świecie Toruń Radziejów Toruń "Masters" Razem "Grand Prix"
1 Piotr Tkaczyński 50 40 - 52 142
2 Dariusz Sadowczyk 50 40 - 50 140