Klasyfikacja IV Grnad Prix

Klasyfikacja generalna

L.p. Drużyna ¦wiecie Bydgoszcz Toruń Zalesie Toruń "Masters" Razem "Grand Prix"
1 Tkaczyński Piotr
Sadowczyk Dariusz
100 80 100 280
2 Beciński Tomasz
Pietrak Janusz
50 100 80 230
3 Czajka Tomasz
Cholerzyński Piotr
80 55 50 185
4 Jurkiewicz Piotr
Rynkowski Tomasz
40 40 60 140
5 Gutowski Robert
Jeliński Tomasz
60 67,5 - 127,5
6 Kuczek Arkadiusz
Lewandowski Cezary
10 40 40 90
7 Kudliński Dariusz
Ładziński Tomasz
40 30 20 90
8 Buller Janisław
Rafalski Andrzej
- - 42,5 42,5
9 Kempiński Mirosław
Krzemkowski Paweł
30 - 10 40
10 Krzywania Rafał
Hnitecki Jerzy
37,5 - - 37,5
11 Grodzicki Jarosław
Wróblewski Łukasz
- 30 - 30
12 Wróblewski Łukasz
Żołnierz
- - 30 30
13 Stec Arkadiusz
Kotarski Dariusz
25 - - 25
14 Gołumski Paweł
Wróblewski Łukasz
20 - - 20
15 Wojciechowski Robert
Sokołowski Grzegorz
20 - - 20
16 Drzycimski Marcin
Augustyniak Wojciech
20 - - 20
17 Gotowicz Sławomir
Witczak Ireneusz
- 20 - 20
18 Krawiec Marcin
Wi¶niewski Michał
- 20 - 20
19 Żbikowski Michał
Augustyniak Wojciech
- 20 - 20
20 Podwolski Jacek
Marasz Rafał
- 20 - 20
21 Miciak Zbigniew
G±siorowski Tomasz
- - 20 20
22 Saran Hieronim
Kiełbasiewicz Adam
- - 20 20
23 Łazarski Tomasz
Kotowski Bartosz
10 - - 10
24 Kornacki Krzysztof
Ziółkowski Radosław
10 - - 10
25 Grzywacz Jakub
Zagórski Marek
10 - - 10
26 Blachowski Tomasz
Wi¶niewski Paweł
- 10 - 10
27 Kaszyński Mariusz
Rafalski Andrzej
- 10 - 10
28 Chajdas Sławomir
Dolata Jacek
- 10 - 10

10 wrze¶nia 2008 roku odbędzie się turniej finałowy w ramach "IV Grand Prix Kujawsko-Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Plażowej Piłce Siatkowej Strażaków". Turniej zastanie rozegrany w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu.

Do turnieju "Grand Prix Masters" zakwalifikowało się osiem najlepszych drużyn:

  1. Tkaczyński Piotr, Sadowczyk Dariusz
  2. Beciński Tomasz, Pietrak Janusz
  3. Czajka Tomasz, Cholerzyński Piotr
  4. Jurkiewicz Piotr, Rynkowski Tomasz
  5. Gutowski Robert, Jeliński Tomasz
  6. Kuczek Arkadiusz, Lewandowski Cezary
  7. Kudliński Dariusz, Ładziński Tomasz
  8. Buller Janisław, Rafalski Andrzej